VM

 

VM - Firma VM import s.r.o. bola založená v roku 2003 jedným vlastníkom a je tvorená 100% českým kapitálom. Od svojho vzniku sa zaoberá vývojom dovozom a distribúciou osobných ochranných pomôcok. Firma sa špecializuje hlavne na vývoj špeciálnej bezpečnostnej a autdórovej obuvi a kvalitných pracovných rukavíc. Patríme medzi predajcov téjto značky takže na našej predajni môžete vyskúšať celý sortiment obuvi a rukavíc. 

 VM1VM2VM3VM4VM5

   

 

ČERVA

 

ČERVA - Zdravie a bezpečnosť sú pre nás natoľko dôležité, že sa nedajú vyjadriť ani nahradiť žiadnymi peniazmi. Ponúkame širokýsortiment kvalitných osobných ochranných pracovných prostriedkov, vyrobených špecificky pre účinnú ochranu zdravia.Sme autorizovaný predajca v našej kamennej predajni si môžete vyskúšať viacero modelov ochranných pomôcok.

 Cerva1   Cerva2   Cerva3   Cerva4

 

 

DELTA PLUS

 

DELTA PLUS - Spoločnosť DELTA PLUS sa snaží zabezpečiť pohodlie na pracovisku, a preto hľadá vždy inovatívne riešenia v oblasti pohodliadizajnu a technických parametrov za účelom zabezpečenia ochrany za akýchkoľvek okolností .U nás ako u autorizovaného predajcu nájdete na predajni široký záber ochranných pomôcok , môžte skúšať porovnávať ,prípadnesi dohodnúť stretnutie s naším predajcom ktorý príde priamo k vám na Vaše pracovisko so vzorkami v rámci stredoslovenského regiónu.

 Delta1Delta4Delta3Delta2